2006. januárjában egy 5 hónapig tartó kapcsolat befejezése után regisztráltam a startrandin.
1,5 hónap keresgélés után írt nekem először. Felvettük a kapcsolatot, először csak e-maileket küldtünk egymásnak, majd telefonok és sms-ek hada követte egymást. Márciusban találkoztunk először, és az estét végig beszélgettük. Már akkor éreztük, hogy ez nem egy átlagos kapcsolat kezdete. Teltek - múltak a napok, hetek, majd április végén, egy félre értés miatt szakítottunk.
Az elkövetkező időszak nagyon nehezen telt. Valami hiányzott az életünkből. Június végén küldtem neki egy e-mailt, névnapja alkalmából, így újra felvettük a kapcsolatot, végül egy hét múlva tisztáztuk a félreértést, és újra egymásra találtunk. Azóta összeköltöztünk, és nagyon boldogok vagyunk.
Kriszta és Laci

Még soha senkivel nem voltam ilyen boldog és tudom, hogy a Startrandi nélkül nem sikerülhetett volna. Ha nem regisztrálok fel, talán még most is egyedül lennék.

2013. december 31-én regisztráltam az oldalatokra, pár kattintás után megtaláltam párom, megláttam és tudtam, hogy Ő az, Csabi :) Ő 2013 novemberében regisztrált, de pár érdektelen levelezésen túl nem jutott.

A mottónk ez lehetne: Szerelem első látás előtt
A keresgélés nem is kezdődött olyan régen, az ok azonban, ami oda vezetett, hogy a neten kezdjünk társat keresni, három évvel ezelőttre vezethető vissza.